Bývalá farmárka Karin Dvořáková rozhodne neupadá do zabudnutia ani po opustení statku na Záhorí. Najnovšie tmavovláska poriadne šokovala, keď potvrdila svoju účasť v porote. O víťazovi rozhodne už čoskoro v tejto šou!

Exfarmárka Karin Dvořáková ani niekoľko mesiacov po skončení reality šou zo Záhoria neupadá do zabudnutia. Nedávno sa pochválila zmenou farby vlasov a z blondínky je dnes už tmavovláska. Okrem toho si nechala bývalá účastníčka Farmy 10 poriadne zväčšiť prsia a teraz sa pýši celkom novým vzhľadom.

Karin ale zjavne padla do oka organizátorom nevšednej súťaže a krásku si pozvali do poroty. Rodená Banskobystričanka bude už čoskoro rozhodovať v majstrovstvách sveta v pánskom striptíze! Ako porotkyňa si tak bude môcť dosýta vyobzerať mužné hrude a zvodné tance.

To však nie je všetko! Okrem Karin zasadnú do porotcovských kresiel aj ďalšie farmárky, hoci ich mená sú zatiaľ záhadou: „Vo finále Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze Duo Battle Competition v Žiline si za porotcovský stôl sadnú aj účastníčky Farmy. Prvou z nich je Dvořáková Karin,“ predstavuje oficiálna stránka. Nechajme sa teda prekvapiť, ktorá z farmárskych dievčat sa na finále dostaví spolu s Karin.

Zdroj │ Foto: Instagram