Exfarmárka Lucia Mokráňová (28) neskrýva nadšenie. Krásna blondínka, ktorá len prednedávnom priznala nového partnera, nosí pod srdcom svoje prvé vytúžené bábätko!

Pre jednu z najkrajších farmárok vôbec bol uplynulý rok mimoriadne turbulentný. Potom, čo ukončila vzťah s dlhoročným partnerom, a taktiež prišla o milovaného dedka, stretla i muža svojho života. Toho Lucia predstavila verejnosti len pred štyrmi mesiacmi, pričom sa nezdráhala ani odvážnejších vyjadrení.

„Je to vzťah, ktorý som ešte nezažila a každé ráno sa prebúdzam, že či sa to deje práve mne. Verím, že toto mám za odmenu a tohto muža som si vysnívala. Už teraz viem, že je to človek, s ktorým chcem byť celý život,” uviedla svojho času fitnesska.

Budúca mamička priznala, že momentálne je ako Dominika Cibulková v 22. týždni tehotenstva, a teda rodiť by mala v priebehu mája. ,,…pod srdcom mi rastieš, už ťa začínam cítiť. Ten pocit šťastia sa neda opíisať… budem mamina. Budeme rodina. Čakala som na vás celý život,” napísala dojímavé slová k fotografii, ktorou fanúšikom oznámila, že pod srdcom nosí svoj najväčší poklad. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/luciamokranova, tvmarkizaofficial