Exfarmárka predstavila vlastnú značku: Stanka fanúšikom predáva..

Dátum:

Exfarmárka Stanka Klčová je po vypnutí markizáckych kamier v kontakte so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí, kde aktuálne rozbieha nový biznis. Neprehliadnuteľná blondínka, ktorá sa na statku zvŕtala v kuchyni, teraz ponúka sledovateľom, aby mali vyváženú stravu práve vďaka jej produktom.

V trinástom ročníku reality šou Farma na seba upriamila pozornosť aj rodáčka z Čachtíc Stanka Klčová, ktorá sa netají tým, že by sa chcela stať moderátorkou. Výrazná kráska sa však dostala pod paľbu kritiky, keď výrazne zmenila svoj imidž, pričom premenou prešli predovšetkým jej pery a vlasy. Blondínka totiž inklinuje k móde a fanúšikov dlhšie obdobie pripravovala na skutočnosť, že už onedlho predstaví výrobky pod svojim menom.

Mnohí preto očakávali, že pod značkou „Satana“ uvedie na trh oblečenie, prípadne kozmetiku, no opak je pravdou. Hviezdička z reality šou sa totiž zamerala na zdravý životný štýl a ponúka produkty zamerané na vyváženú stravu! ,,Od tohto obdobia budete na mojom profile denne vidieť to, ako cvičím, ako sa stravujem. Budem vám tu dávať recepty, budem vám ukazovať, ako sa to všetko dá so správnym nastavením mysle, ako sa to dá, keď ste v kalgorickom deficite a keď máte so sebou veľmi kvalitné produkty, ktoré vám k tomu pomôžu,“ prezradila Stanka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/amsatanka

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...