Exfarmárka priznala, že rúško nenosí: Podľa nej je korona iba..!

Dátum:

Jednou z najlepších možností, ako sa nenakaziť koronavírusom, je nosenie rúška, ktoré zabraňuje prenos kvapôčok baktérií z úst či nosa. Aj z tohto dôvodu vláda SR vydala nariadenie, podľa ktorého je povinné nosiť rúško všade, okrem svojej domácnosti. To je však ukradnuté exfarmárke, ktorá má na pandémiu svoj názor.

Nikola Komorová, dnes už Ďurišová, sa zviditeľnila účinkovaním v reality šou Farma 2 v roku 2012. Stále má však svoju vernú základňu fanúšikov, ktorých pred pár dňami poriadne šokovala. 32-ročná brunetka totiž priznala, že rúško vôbec nenosí, respektíve iba pri nákupe potravín, keďže by ju do obchodu nepustili.

Mladá mamička je totiž presvedčená, že pandémia COVID-19 je absolútny výmysel. ,,Neposielajte mi žiadne primitívne články o vymyslenej korone. Vôbec tomu neverím, nezaujíma ma. Ľudia, je to ko**tina a myslite si, čo chcete, urobili z vás ešte väčšie ovce, za chvíľku nám zakážu dýchať,“ napísala na sociálnej sieti známa exfarmárka.

Podľa jej ďalších vyjadrení má šírenie koronavírusu vyvolať v ľuďoch iba strach a paniku, ktorej sa treba postaviť. ,,Hra sa začala. Hra, ktorej ste všetci uverili a začali to brať omnoho vážnejšie ako je,“ dodala. S týmito vyjadreniami by však rozhodne nesúhlasili ľudia, ktorí sú nakazení, pričom mnohí z nich musia bojovať o prežitie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyjadrenia exfarmárky

Zdroj: Instagram/niki_noe_alless  |  Foto: Instagram/niki_noe_alless, Facebook/Nikola Komorová, markiza.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...