Jedna z účastníčok Farmy prekvapila tvrdením, že plánuje vstúpiť do politiky. Okrem toho aj poriadne naložila slovenskému spevákovi. 

[sociallocker]Exfarmárka Monika Haklová poskytla viaceré prekvapivé odpovede čitateľom pluska.sk. Jeden z nich sa jej spýtal či by nechcela vstúpiť do politiky. “Jasné, určite pôjdem do politiky. Plánujem to,” odpovedala nečakane Haklová. Či išlo iba o vtip alebo sa o to bude naozaj snažiť, ukáže čas. Povedala, že by určite prijala aj ponuku na moderovanie erotickej relácie.

Postavu si Monika udržiava športom

Haklová prejavila svoj ostrý názor aj na slovenského speváka. Nešetrila Martina Jakubca, speváka šlágrov. Čitateľke, ktorá sa ho zastávala odpovedala, že iba z nich ťahá peniaze. Suma, za ktorú by bola ochotná ísť s ním do postele, vraj neexistuje.

Na ďalšiu Farmu by vraj už nešla. A čo si myslí o víťazných Tomášoch Farmy? Tomáš Mrva si podľa nej výhru zaslúžil. Tomáša Mayera vraj osobne nepozná, ale bol jej nesympatický. Všetky odpovede na otázky pre plusku.sk si môžete prečítať TU.

Monika sa okrem markizáckej Farmy objavila vo viacerých reláciách. Na Markíze ste ju mohli vidieť v relácii Bez servítky, v televízii Joj v projektoch ako Nákupné maniačky či Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]