Do reality šou Farma sa rok čo rok prihlasujú tisíce súťažiacich z celého Slovenska, ktorí túžia nielen po lákavej finančnej výhre, ale aj mediálnej sláve. Jednou z tých, čo v trinástej sérii bojovali o sumu vo výške 75-tisíc eur, bola aj blondínka Stanka Klčová.

24-ročná rodáčka z Čachtíc, ktorá pred televíznymi kamerami neraz priznala, že jej snom je stať sa moderátorkou, sa od pôsobenia na Farme mimoriadne zmenila. Kým pred televíznymi kamerami Stanka vystupovala prevažne bez make-upu a prehnaných úprav, dnes je z nej celkom iná žena.

Po opustení statku sa odhodlala nielen na výraznú zmenu vlasov, ale aj pier, pričom exfarmárku by ste v nej hľadali už len márne. Stanka, ktorá výrazne zmenila svoj imidž, sa najnovšie fanúšikom ukázala v modrých plavkách, a dokonca priznala, že po svojom boku momentálne nemá žiadneho partnera.

“Nesústreďujem sa teraz na to, ja viem byť aj sama so sebou a veľmi si to užívam. Je viac než potrebné byť niekedy aj sám, vrátiť sa k sebe, urovnať si myšlienky, priority. A príde to, keď to má prísť. Nevyhľadávam to, ale ani sa tomu nevyhýbam,” uviedla kráska, ktorá nedávno naspievala skladbu Šialená láska.

Stanku v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/iamsatanka