Známa exfarmárka má za sebou víkend plný emócií. Viac ako mesiac dokázala vydržať nepozrieť sa na papierik, na ktorý jej lekár napísal pohlavie vytúženého dieťatka. Teraz to už vie nielen ona, ale aj všetci jej blízki a fanúšikovia.

Eva Zelníková Strážnická, ktorú preslávila 9. séria reality šou Farma, sa začiatkom mája podelila o úžasné novinu, a to, že pod srdcom nosí druhé dieťatko. Radosť bola o to väčšia, že blondínka už bola tehotná aj koncom minulého roka, no v 12. týždni, bohužiaľ, o bábätko prišla.

,,Včera to bol deň plný emócií, ešte teraz spracovávam… Budeme mať po 4 rokoch dcérku, ďakujem tam hore. Včera som si užívala prítomný okamih, ale dnes vás trocha zaplavím videami, bolo to krásne, tak aspoň takto cez fotky a videá sa podelím o ten vzácny moment. Už sa na teba tešíme, láska malinká.. ďakujem všetkým za krásne darčeky aj za vašu úprimnú radosť,” napisala exfarmárka k záberom z luxusnej baby shower, akú mávajú tie najväčšie hviezdy.

Organizátorka párty s oznámením pohlavia všetkých trochu ponaťahovala, až ružový dym dal na známosť, že takmer 4-ročnému Matteovi pribudne sestrička. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/evazelnikova