Okolo dvoch farmárov ôsmej série markizáckej reality šou ostalo v posledných dňoch poriadne rušno. Po tom, čo sa Dávid Buška konečne dostal po niekoľkých týždňoch z Farmy domov, začal sa spolu s Lulou Gachulincovou intenzívne venovať svojej prezentácii na sociálnych sieťach.

Zaľúbená dvojica pridala za pár dní na internet toľko fotiek, čo iní nezdieľajú ani za niekoľko týždňov. K tomu sa rozhodli stať youtubermi a natáčať rôzne videá, typu “Ako vyzerá náš deň”, či sa vrhli do podnikania v podobe predaja “štýlových” tričiek s ich podobizňou. No nekúp si to.

Viacerí ľudia však boli toho názoru, že Lula si začala s Dávidom len kvôli prípadnej výhre vo finále, ktorú nakoniec nezískal. Na sociálnych sieťach sa neustále objavujú komentáre, že ho čoskoro opustí, lebo nezvíťazil, prípadne, že ním manipuluje a kvôli nej dostal vo finále od divákov enormne menej hlasov ako Miro.

A práve toto Dávidovi poriadne zdvihlo žlč. Na svojom facebookovom profile zanechal odkaz všetkým neprajníkom a servítku si naozaj pred ústa nedával.

“Prosím vás ľudia, ak má niekto so mnou problém, tak stačí, ak ma nebudete sledovať.
Zavesil som len nevinnú fotku ako si užívam chvíľky, kde môžem zabudnúť na to, čo bolo a vy mi tam komentujete aký som *ebnutý, že som malé decko, aby som otvoril oči a vkuse niečo máte proti, aj keby bolo po vašom, tak by som bol kkt… na čo to je???!!! Nikomu som neublížil tým, aký som, proste ak nemáte chuť na mňa čumieť, tak si ma bloknite!”

Mohlo by vás zaujať: David a Lula sa vyjadrili k finále: Lula opäť perlila, neodpustila si štipľavé poznámky!

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Instagram