V poradí jedenásta séria reality šou Farma sa nezadržateľne blíži, pričom už o pár dní sa na novom statku objaví skupina Slovákov pochádzajúcich z východu a západu krajiny. Televízia Markíza si súťažiacich vybrala už dávnejšie, no pred pár hodinami prišla exkluzívna ponuka aj pre divákov.

Farma 11 štartuje už v pondelok 2. septembra, pričom sa proti sebe postavia farmári z východu a západu Slovenska. Diváci sa tak môžu tešiť na nové výzvy pre súťažiacich, hospodára Martina i moderátorku Evelyn. Tentokrát sa však do reality šou môžu zapojiť aj diváci, ktorí chcú byť súčasťou šou.

Na každom statku je totiž najväčším problémom práve jedlo, ktorého niekedy nie je nazvyš. Farmári sú tak nútení pripravovať si stravu z produktov od hospodára alebo z toho, čo si dopestujú. Súťažiaci však často varia aj podľa starých receptov, ktoré sú obľúbené v danej oblasti Slovenska.

Práve recepty sa stali súčasťou novej výzvy televízie Markíza, keďže sa o tie svoje môžete podeliť aj vy, pričom možno práve na vašom jedle si farmári budú môcť pochutnať. Je tak len na divákoch, čo považujú za tradičné jedlo zo západnej či východnej časti krajiny.

Recepty je nutné posielať prostredníctvom formulára, ktorý môžete nájsť —TU—.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook/Farma, Instagram/tvmarkizaofficial