Tomáš Mrva v pondelok otvoril svoju vysnívajú pizzériu v Trnave. Pri jej zariaďovaní sa nechal inšpirovať aj zážitkami z Farmy. A aké má zatiaľ odozvy od zákazníkov?

[sociallocker]Tomáš Mrva v pondelok otvoril pizzériu na Paulínskej 20 vo svojej rodnej Trnave. A Tomáš tam nebol iba ako dohľad, ale pekne makal aj on. S prvými dňami je exfarmár určite spokojný, na stránke mu pribúda mnoho pozitívnych recenzií. “Dnes sme boli a všetkým odporúčame. Dá sa tam sedieť, môžete ísť s kočíkom, obsluha fantastická, pizza nenormálne chutná. Priamo z rúk samotného Tomáša. Rád sa s vami porozpráva, zasmeje i odfotí, ako s nami,” chvália spokojní zákazníci.

Zákazníci si chvália, že do chodu podniku sa aktívne zapája aj Tomáš

Fajnovučká pizza a rýchly dovoz!,” “Dnes som zjedol 1 a pol pizze. Fakt neskutočná, dobre ochutená, tenká chrumkavá ako má byť, milá obsluha a skvelá atmosféra. Je to super, že vám pripraví pizzu sám Tomáš. Na záver aj super foto s Tomášom. Ďakujeme budeme často chodievať.”

Na stenách visia fotografie z Farmy

Tomášovi sa podarilo dobre rozbehnúť, negatívna kritika zatiaľ smerovala iba k Tomášovej stránke. “Prosím ťa, kto ti robil stránku? Však to je jedna hanba. Chýbajú tam písmená, správne napísané názvy, diakritika. No hrôza, mne to hneď udrelo do očí,” píše všímavý Viktor. Pri zariaďovaní nezabudol ani na zážitky z Farmy. Na stene visí viacero fotografií.

Na pizzériu využil Tomáš výhru z Farmy

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]