Svoj malý poklad má známa herecká dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma doma už mesiac. Pre oboch sa začala nová etapa, ktorá im úplne zmenila životy.

Nela Pocisková si svojho malého synčeka Hektora starostlivo skrýva. I napriek tomu, že ho každý deň neustále fotí a snaží sa zachytiť jeho nevšedné výrazy tváričky, fotky ďalej nerozširuje. Ako sama povedala, fotky sú určené len pre rodinu a najbližších kamarátov, ktorým sa malým synčekom chváli.

[sociallocker]Herečka sa v mysli vrátila aj k pôrodu, ktorý bol najväčšou fyzickou záťažou, akú kedy zažila. Obdivuje všetky maminy, ktoré si týmto prešli. No bolesť rozhodne stála za to. Malého synčeka si naplno užíva i napriek tomu, že má prehodený režim. V noci je hore a cez deň spinká. Nele veľmi pomáha aj samotný Filip, ktorý je skutočne starostlivým ocinom. Taktiež im pomáhajú Neliny, ale aj Filipovi rodičia.

tancovanie

A čo Nele chýba z toho predchádzajúceho života? Ako povedala, nesmierne je jej ľúto, že sa v tomto období nemôže venovať športu a tancovaniu, ktoré nadovšetko miluje. Určite si to ale časom vynahradí, veď teraz ju naplno zamestnáva jej najväčšia láska – Hektor.

Zdroj: Šarm | Foto: Facebook[/sociallocker]