Bývalý manžel Darinej kamarátky a manažérky Evy Skallovej, ktorá v utorok prehrala boj s rakovinou, je zúfalý. Jiří Skall teraz prehovoril o svojom smútku a Evin blízky priateľ prezradil, ako celú situáciu znáša malá Charlotte.

Napriek tomu, že Eva bola s Jiřím rozvedená a žila so svojím priateľom Václavom, so svojím exmanželom mali veľmi dobré vzťahy a mali sa radi. Jiřího smrť jeho bývalej manželky pochopiteľne veľmi hlboko zasiahla: „Nehnevajte sa, nemôžem nič hovoriť. Nemám na to silu, silu nemám vôbec na nič. Ja som zostal úplne sám s milujúcim dieťaťom bez maminky. Pochopte ma. Mám naozaj veľký problém, ktorý vôbec neviem, ako budem riešiť,“ prezradil pre blesk.cz zronený Jiří, ktorý momentálne vlastní v Prahe reštauráciu.

Jiří sa aj po rozvode vzorne staral o svoju dcérku Charlotte, ktorá je veľkou kamarátkou Darinej Loly. Svoj voľný čas tak často trávil práve s ňou. Blízky priateľ  Evy prezradil, ako ťažko nesie náhly odchod maminy malá Charlotte: „Charlottka je teraz úplne v „prčicích“. Mama jej veľmi chýba. Vedela, že ju má veľmi chorú, ale čakala na jej uzdravenie. Eva jej hovorila, že to bude už za chvíľu,“ odhalil, ako prežíva bolesť Evina dcéra. Exmanželovi Evy teraz nezostáva nič iné, ako pozviechať sa, aby sa mohol aj naďalej starať o svoju dcérku, ktorá ho teraz bude potrebovať ešte viac.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram