Zuzana Haasová sa po rozvode s Martinom Kostkom musela s dcérkou Romanou odsťahovať z luxusnému domu neďaleko Bratislavy. Po príchode zdravotníka do prázdnej nehnuteľnosti však prišiel nepríjemný šok. Jeho rozhorčenie je natoľko veľké, že sa rozhodol zverejniť zábery po spúšti, ktorú mala v dome zanechať práve herečka.

Exmanželia majú medzi sebou poriadne napäté vzťahy, pričom si už cez média odkázali niekoľko nepekných slov. Nedávno sa do prestrelky zapojila aj súčasná partnerka Martina Kostku, ktorá konanie a činy herečky nazvala iba hraným divadlom. Najväčším kameňom úrazu sa totiž stalo sťahovanie Haasovej zo spoločnej domácnosti.

Zdravotník mal totiž po príchode domov nájsť dom v dezolátnom stave, pričom Zuzana neváhala zo stien vytrhnúť aj lustre, po ktorých zostali veľké diery a trčiace káble. ,,Z ôsmich na mieru robených drevených dverí mi tam nechala len štyri. Chýbali starožitnosti! Všade bol bordel, naschvál porozlievaná kola a víno na linke a podlahe. Skrátka stav na zaplakanie. Ako bonus mi chýbala aj polovica rybičiek v akváriu,“ smutne uviedol Kostka pre sarm.pluska.sk.

Herečkin exmanžel sa rozhodol zavolať políciu a podať trestné oznámenie. Podľa jeho slov, nedodržala dohodu, keďže si mala zobrať aj veci, ktoré jej nepatria, a zároveň úmyselne poškodila dom. Mala mu vzniknúť škoda v hodnote 7-tisíc eur, a dokonca zverejnil dva zábery zo spúšte, ktorú mala Zuzana spraviť. Na jednej z fotografií je dokonca na zrkadle napísaný vulgárny nápis.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zábery zo sťahovania si môžete pozrieť >>TU<<< (opens in a new tab)">>>>TU<<<  a  >>TU<<< (opens in a new tab)">>>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Martin Kostka, Instagram/zuzana.haasova, joj.sk