Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti má byť po dlhých mesiacoch za mrežami vo veľmi zlom stave po fyzickej i psychickej stránke. Potvrdzuje to jej čin spred pár týždňov, keď chcela spáchať samovraždu. Na psychickej pohode jej určite nepridá ani informácia o vážnej nehode jej exmanžela.

Špecializovaný trestný súd pred pár dňami rozhodol o prepustení Moniky Jankovskej na slobodu, pričom sa tak má stať 11. marca tohto roka. Rozsudok však musí potvrdiť Najvyšší súd. V čase, kedy sa obvinená tešila z dobrej správy, jej exmanžel utrpel vážnu nehodu.

Pri úraze Tibora Jankovského musela zasahovať letecká záchranná služba. ,,Záchranársky vrtuľník z Trenčína bol 19. februára popoludní privolaný k obci Soblahov (okres Trenčín), kde náhodní svedkovia videli padať paraglajdistu z výšky približne 30 metrov,” uviedla Air-Transport Europe na sociálnej sieti.

51-ročný muž si mal poraniť chrbticu, panvu a zdravotníci mali podozrenie na vnútorné poranenie brucha. Gynekológ, s ktorým sa Jankovská rozviedla v roku 2019, má byť momentálne mimo ohrozenia života. Jeho zranenia sú však vážne, v dôsledku čoho je naďalej hospitalizovaný vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: FB/Air-Trnasport Europe, letecká záchranná služba, Tibor Jankovský, YT/SME