Je tomu už zopár mesiacov, čo Slovensko šokoval nepríjemný rozchod moderátora Andreja Bičana a jeho manželky Edity. Po štyroch hodinách v súdnej sieni sa 24. októbra minulého roka nakoniec stali z bývalých partnerov oficiálne rozvedení exmanželia

Po tom, ako sa na verejnosť dostala informácia, že moderátor opustil rodinu kvôli mladšej partnerke Miške, si zlízol poriadnu kritiku. Fanúšikovia ho odsúdili za neveru a z mnohých priaznivcov Bičana sa razom stali jeho odporcovia. Andrej si však stál za svojim rozhodnutím, pričom si začal, dnes už s bývalou manželkou, posielať odkazy prostredníctvom médií.

Aj napriek tomu, že rozvod je už právoplatný, obaja sa viac ako rok naťahujú na súde. Problémom je výživné pre ich dve deti, 12-ročnú Aničku a 9-ročnú Ninku. Sudca totiž ,,odklepol“ Edite 900 eur, no dvojnásobná mamička je presvedčená, že obe dcérky si zaslúžia rovnaký životný štandard ako ich rodičia.

Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že Bičanovi sa po finančnej stránke darí a rád si s mladou priateľkou dopraje luxusné výlety. Na svojich deťoch má však údajne šetriť. „Ak otec detí za štyri dni zarobí viac, než je priemerná ročná mzda Slováka, tak by nemal mať problém dopriať deťom to, čo sebe. Keď mi totiž dcéra príde domov v rozčaptaných topánkach po milenke, ktoré majú odlepenú podrážku, tak to naozaj nahnevá,“ uviedla Andrejova bývalá manželka pre cas.sk. Na moderátora má tak ťažké srdce, keďže sa jej nepáči, že nechce dopriať milovaným dcérkam tak ako sebe a novej partnerke.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook