Edita (42), exmanželka Andreja Bičana (44), sa opäť obula do svojho bývalého muža. Tentokrát sa jej obvinenie týka niečoho nehorázneho. Ak je to pravda, moderátorovi hrozí exekúcia!

Andrej Bičan a jeho exmanželka Edita sa rozhodne nezaradia do skupiny bývalých, ktorí si zachovali dobré vzťahy aj napriek zničenému manželstvu. Ich nezhody prerástli do otvorenej vojny a dnes si už posielajú len štipľavé či urážlivé komenty.

Moderátorova bývalá manželka má na zabávača ťažké srdce potom, čo si našiel výrazne mladšiu milenku, zobral jej auto a vysťahoval ju z bytu aj kancelárskych priestorov. Nespokojná je aj s výškou výživného či so striedavou starostlivosťou, keďže pre ňu ako pracujúcu matku nie je jednoduché voziť pravidelne ich dve deti 30 kilometrov z Mače do Bratislavy.

Najnovšie moderátora 5 proti 5 obvinila z toho, že jej ku dnešnému dňu ani raz nezaplatil výživné vo výške 900 eur, ktoré mu stanovil súd a chystá sa navrhnúť exekúciu: “Mal začať platiť od januára. Doteraz mi od neho neprišiel ani jeden cent. Nerešpektuje vykonateľné rozhodnutie súdu, a preto som podala návrh na exekúciu. On za štyri dni zarobí viac, než je priemerná ročná mzda Slováka. Nechápem teda, prečo neplatí tak, ako mu bolo súdom nariadené,“ rozčúlila sa Edita pre Nový Čas so slovami, že ak môže živiť študentku a výlety po luxusných hoteloch, nebude mu robiť problém prispieť svojim vlastným deťom na vzdelanie a zdravotnú starostlivosť. Moderátor sa k téme odmietol vyjadrovať.

Edita obvinila Andreja, že na deti neplatí výživné
Moderátor si momentálne užíva spokojný život s novou partnerkou Michaelou

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube, Facebook, Instagram