Bývalá marizáčka a poslankyňa Martina Šimkovičová (46) to už dlhšie nemôže tajiť. O pár týždňov ju čaká v poradí druhý rozvod v živote a ešte krutejší je dôvod rozpadu jej manželstva s Igorom Šimkovičom. 

Sympatická blondínka, ktorá po rokoch v Markíze napokon zakotvila v politike, prežíva pred Vianocami náročné obdobie. Zdá sa totiž, že jej stroskotalo aj druhé manželstvo s Igorom Šimkovičom, s ktorým prežila 12 spoločných rokov. Hoci sa po prevalení informácie, že predávajú luxusnú vilu v Rakúsku zdalo, že ide len o finančné problémy, skutočný dôvod je ešte oveľa nepríjemnejší.

Podľa zdroja Plusky sa dvojica postaví pred rozvodový súd už v januári 2018 a iniciátorom bol sám Igor: “Hlavným dôvodom boli obrovské exekúcie. Dom v Rakúsku sa im dokonca vôbec nedarí predať. Nikto ho nechce kúpiť. Igor má navyše už dlhší čas milenku. Dokonca keď išiel do Bratislavy podať žiadosť na súd, zobral si iné auto, aby ho tu nikto nespoznal,” prezrádza šokujúce detaily. Nevedno, kto má byť žena, ktorá nahradila krásnu exmoderátorku po boku jej manžela, no na bližšie informácie ohľadne prominentnej dvojice si ešte počkáme.

Zdroj: pluska.sk | Foto: markiza.sk, Facebook