Exmoderátorka televízie Markíza a poslankyňa Martina Šimkovičová (43) sa po 13-ročnom manželstve rozvádza. No už teraz je zrejmé, že ich čakajú súdne naťahovačky a obdobie plné búrlivých emócií. Tak to totiž vyzeralo na ich prvom stretnutí pred súdom.

Politička si s manželom Igorom prechádzala posledné dva roky náročnou krízou, ktorá nakoniec vyústila do rozvodu. Pred súdom sa musia dohodnúť nielen na rozdelení spoločného majetku, ktorý nadobudli počas manželstva, ale predovšetkým na starostlivosti o ich dve deti.

Šimkovičová sa k celej veci nechcela vyjadrovať, keďže sama priznala, že prežíva ťažké chvíle v živote, ktorými si musí prejsť. Jej manžel však prezradil, čo je kameňom úrazu. „Pojednávanie bolo odročené. Nedohodli sme sa na deťoch. Manželka žiadala výživné 1300 eur – 800 eur na syna Marka a 500 eur na dcéru Sofiu. Nepáči sa mi však, že chce obe deti do vlastnej opatery. S tým nesúhlasím. Ja žiadam striedavú starostlivosť – týždeň, týždeň,“ uviedol pre topky.sk starostlivý otec, ktorý sa nemieni vzdať.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook