Známy exmoderátor, ktorý pôsobil dlhé roky v televízií Markíza, si v najnovšom rozhovore rozhodne nedával servítku pred ústa. Okrem iného sa dostal aj k téme našich politikov. Na mušku si zobral i ministra financií Igora Matoviča a predsedu NR SR Borisa Kollára. 

Exmarkizák Pavol Bruchala sa po odchode z modrožltej televízie v roku 2014 vrhol na novú kariéru. Aktuálne podniká v cestovnom ruchu a kvôli svojej práci sa nechal trikrát zaočkovať. Pandémia mu však na čas poriadne zabrzdila pracovné plány. V najnovšom rozhovore pre Refresher sa dostal aj k téme našich politikov, na ktorých nenechal nitku suchú.

Ostré slová venoval Igorovi Matovičovi, o ktorom sa v správach spred pár rokov vyjadrovala aj ministerka Milanová: „My máme veľký problém vo vzdelaní. Ak nám zo škôl vychádzajú idioti, tak nech idú do školstva, športu, umenia alebo ekonómie, tú svoju debilitu budú v daných odvetviach rozširovať. Vidíme to na tom, že potom máme ministra financií ako Igor Matovič, čo ma výsostne uráža ako človeka a Slováka, že niekto ako Matovič – podvodník, plagiátor a pomstychtivý človek – je tam, kde je, lebo si ho národ zvolil,“ uviedol.

Štipľavý odkaz ale schytal aj Boris Kollár: „Je mi zle z populizmu, ktorý predvádza napríklad Boris Kollár. To je hádam najúchylnejší človek, aký na svete existuje. Keby som bol kňazom a on by si sadol do prvého radu v mojom kostole, vyženiem ho metlou, lebo by som sa bál, že mi do kostola udrie blesk. Ja ho rešpektujem, ale nech zo seba nerobí svätejšieho, ako je. Je to otec 11 detí s 10 ženami, iného takého človeka nepoznám, on musí byť svetový unikát. Uráža ma, keď si dá na sako krížik, bude sa modliť a bozkávať ruky pápežovi. To je pokrytectvo,“ dodal so slovami, že verí že príde aj na Fica a Pellegriniho. Príjemným spôsobom nás podľa neho reprezentuje Zuzana Čaputová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: refresher.sk │ Foto: YT/SME, TV BRATISLAVA – metropolitná TV