Politika Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti rozoberá psychický stav Igora Matoviča, keďže prejav i vyjadrenia ministra financií by sme pokojne mohli označiť za nekonvenčné. Táto téma prišla na pretras opäť, nakoľko Trnavčan sa znova nevie zdržať pri niektorých svojich vyhláseniach.

Predseda strany Smer-SD nedávno vyhlásil, že podľa jeho informácií sa Matovič dlhodobo lieči kvôli psychickým problémom v Rakúsku. Táto informácia však nebola politikom vyvrátená ani potvrdená, v dôsledku čoho sa dostala do stavu klebety či konšpirácie. Dokonca sa na adresu šéfa OĽaNO vyjadrila aj psychologička Jitka Derková, ktorá jeho povahové črty označila za extrémne.

Najnovšie sa k psychickému stavu Trnavčana vyjadril bývalý minister hospodárstva Juraj Miškov, ktorý navrhuje previerku psychickej spôsobilosti ľudí nachádzajúcich sa v tzv. vysokej politike. ,,Deštrukciu, chaos a rozklad osobnosti, ktorý má Matovič vo svojej vlastnej hlave, premieta do celej spoločnosti. Dôsledky budú zničujúce. Hovoril som už pred 10 rokmi a hovorím to s plnou vážnosťou aj dnes,“ napísal na sociálnej sieti.

Bývalý saskár upozornil, že aj profesionálny vodič alebo človek, ktorý chce získať zbrojný preukaz, musí prejsť previerkou psychickej spôsobilosti. ,,Prečo by premiér alebo minister, ktorí majú v rukách osudy miliónov ľudí, mali byť výnimkou?“ otvorene sa pýta exposlanec.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Juraj Miskov  |  Foto: FB/Juraj Miskov, Igor Matovic, YT/Denník N

Exit mobile version