Rasťo Žitný sa odvolal proti rozhodnutiu súdu, ktorý ho zaviazal vyplatiť rodine Tomáška Žilavého 61- tisíc eur. Rodinu zosnulého anjelika to vôbec neprekvapilo! [sociallocker]

Pre rodinu, ktorú exmoderátor pripravil o milovaného syna sa ťahanice na súde ešte ani zďaleka neskončili. Žitný odmieta zaplatiť sumu, ktorú mu určil Okresný súd v Malackách.„Od začiatku tvrdíme, že nároky tohto typu by mali byť v celom rozsahu kryté z povinného zmluvného poistenia. Keďže nemáme iný pokyn od príslušnej poisťovne, sme v tejto veci povinní vyčerpať všetky opravné prostriedky. Vzhľadom na uvedené sme voči rozsudku OS Malacky podali odvolanie,“ povedal pre cas.sk Peter Štrpka z kancelárie Soukeník-Štrpka, ktorá zastupuje exmoderátora.

Protistrana takýto scenár predpokladala, takže sa na odvolanie vopred pripravili. „Majú na to právo. Je to štandardný priebeh, ktorý sa dal predpokladať. Spis sprístupnia Krajskému súdu v Bratislave,“ vyjadril sa právny zástupca Žilavých Tomáš Havlík. Pre rodinu, ktorá prišla v roku 2008 pod kolesami auta Rasťa Žitného o svojho synčeka, sa ešte súdne ťahanice rozhodne neskončili.

zdroj:cas.sk|foto: Facebook [/sociallocker]