Už má za ňu náhradu! Potom, čo sa Zuzana Čaputová stala prezidentkou Slovenskej republiky, jej vzťah s Petrom Konečným po pár týždňoch stroskotal. Ako sa však zdá, muž, ktorý stál po jej boku v čase kandidatúry, má už novú lásku.

Zuzana Čaputová (46) a Peter Konečný (53) tvorili pár iba niekoľko mesiacov, kým prezidentka len nedávno priznala nový vzťah s bývalým poradcom Jurajom Rizmanom (44). Kým expartner hlavy štátu nemal o jej aktuálnej láske žiadne informácie, dnes je jasné prečo. Smútok z odlúčenia u neho totiž vystriedala radosť a záujem o inú ženu, nakoľko mal zbaliť slovenskú hudobníčku a podnikateľku Dorotu Nvotovú (37).

Konečného s dcérou herečky Anny Šiškovej a Jara Filipa mal odfotiť fotograf Nového Času v momente, kedy išli spoločne zaniesť do škôlky jej syna Filipa (6). „Sme spolu od konca mája a sme spolu šťastní. Prepáčte, ale viac to komentovať nechcem,“ uviedla pre denník. Prezidentka s Dorotou sa pritom už stretli počas zahraničnej cesty Čaputovej, kedy si spolu zapózovali vo vládnom špeciále.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Z.Č., D.N., P.K.