Exporotkyňa SuperStar ŠOKUJE: Doteraz tajila tehotenstvo!

Dátum:

To je ale šok! Bývalej porotkyni známej speváckej súťaže SuperStar sa až doteraz darilo tajiť svoje sladké tajomstvo. Pred pár hodinami sa totiž s fanúšikmi podelila o životnú novinku – bude mamou!

Exporotkyňa speváckej súťaže SuperStar, ktorá sedela pred pár rokmi hneď vedľa Paľa Haberu, je zrejme majsterkou tajností a skrývania sa. Speváčka Ewa Farna (25), ktorá sa stala najmladšou porotkyňou v našich končinách, sa totiž pred vyše rokom v tichosti vydala za člena svojej kapely Martina Chobota (29). Rovnako úspešne sa jej až doteraz podarilo skrývať aj tehotenstvo!

V posledných mesiacoch médiá riešili Evine kilá navyše, ako aj kolísavú váhu. Neunikol im ani odvážny záber kyprej krásky s poľskými koreňmi, hoci vtedy ešte nikto netušil, že za speváčkinou oblou postavou sa tentokrát skrýva sladké tajomstvo.

Pred pár hodinami ale vyšla Farna s pravdou von a v novom videoklipe „Tá o nás“ ukázala bruško, z ktorého je zrejmé, že prvé mesiace tehotenstva má už dávno za sebou. K novinke pridala na Instagrame aj vysvetlenie, prečo ju oznámili fanúšikom práve týmto spôsobom: „Táto pesnička vlastne nikdy nemala byť predstavená verejnosti. Vznikla pred viac ako rokom a pol ako rozprávanie o nás, určené len pre hostí na našej svadbe. Potom ale prišiel ďalší impulz, ktorý podporil zmysel toho, prečo a k akej príležitosti ju poslať do sveta. Trochu sme teda doplnili klip o aktuálne zábery a teraz je už aj vaša,“ odhaľuje.  Speváčke srdečne gratulujeme!

Zdroj │ Foto: Instagram, YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...