Bývalý poslanec klubu OĽaNO Ján Herák lieta aj naďalej v problémoch s políciou. Po predošlých obvineniach mu aktuálne pribudlo ďalšie, ktoré sa týka piatich žien. Aj v tomto prípade sa jedná o podozrenia zo se*uálnych trestných činov.

Ako informuje markizácky portál TVnoviny, niekdajší poslanec OĽaNO Ján Herák, ktorý má opletačky s políciou kvôli závažným prípadom, má na krku ďalšie obvinenie polície. K skutkom, z ktorých je obvinený, malo dôjsť v priebehu niekoľkých rokov. Hovorkyňa Krajskej polície v Bratislave Renáta Čuháková potvrdila, že v obvinení figuruje päť poškodených žien.

Vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Nitre obvinila opätovne podozrivú osobu za se*uálne trestné činy vo vzťahu k ďalším piatim poškodeným. Proti obvineniu si podal sťažnosť, o ktorej doposiaľ nebolo rozhodnuté,“ uviedla. Aktuálne má existovať spolu až 6 obetí, hoci samotný Herák vinu odmieta.

Samozrejme, s mojím advokátom JUDr. Miškovičom sme opätovne podali sťažnosť voči samotnému obvineniu,“ uviedol expolitik, ktorý plánuje využiť všetky právne prostriedky na očistenie svojho mena. Hovorí tiež o šikane na svoju adresu, ktorá týmto podľa jeho vyjadrení pokračuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: RTVS, FB/Fb / Ján Herák – OĽANO