Jednou z najvýraznejších účastníčok reality šou Farma 13 bola dredatá sympaťáčka Nikola Báleková, ktorá vstupovala na statok ako zadaná mamička dvoch detí. Ako sa však neskôr dozvedela, počas jej pôsobenia pred televíznymi kamerami jej skrachoval vzťah, nakoľko partner ju mal podvádzať s inou ženou.

Šaman, ktorý tvoril s Lunou pár, sa zahľadel do 21-ročnej ženy, na základe čoho došlo k rozpadu ich vzťahu. Nikola však na lásku nezanevrel a už po pár dňoch sa na finále ukázala s novým partnerom po boku. Tým nebol nik iný ako blízky kamarát Miroslava „Mesuta“ Debnára, pričom na jeho adresu nešetrila romantickými vyznaniami. „Nenájdete lásku, láska nájde vás. Má to niečo spoločné s osudom a tým, čo je napísané vo hviezdach,“ uviedla zamilovaná exfarmárka ešte v polovici decembra.

O to prekvapivejšie sú jej nové vyjadrenia ohľadom Mateja Kubiša, s ktorým sa už stihla aj rozísť. Napriek „predpovedi hviezd“ im láska vydržala iba zopár dní a rozísť sa stihli ešte pred Vianocami. ,,Dôvod prečo, to je úplne nepodstatné, len jedno mi došlo, a to keď ste s nesprávnou osobou, tak vám bude stále málo, čo vám ten druhý dáva. Teda pravdepodobne on nebol ten pravý, lebo som od neho chcela veľmi veľa, napríklad objatie alebo aby si ma všímal a asi to bolo veľa. Tak sme sa rozišli pred Vianocami,“ priblížila Nikola, ktorá si nechala esteticky upraviť pery, dôvody rozchodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nikolabalekova