Expresný rozchod: Strieborná Superstar už nerandí s hviezdnym priateľom!

Dátum:

Siedmy ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar bol plný talentovaných súťažiaciach, spomedzi ktorých už od začiatku vyčnievali predovšetkým Adam Pavlovčin (26) a Elizabeth Kopecká (27). Dvojica spevákov, ktorá divákov aj porotu očarila spoločným duetom, sa napokon prebojovala do absolútneho finále, pričom víťazom sa stal práve Slovák žijúci v Prahe.

Aj keď Elizabeth titul Superstar unikol len o vlások, zo súťaže predsa len odchádzala šťastná. Milovníčka športovcov, ktorá bola v minulosti spájaná s hokejistom Jaromírom Jágrom, totiž priznala, že má po svojom boku nového partnera, avšak vzťah im, žiaľ, nevyšiel.

,,Oslovil ma ako môj fanúšik, ktorým sa stal vďaka SuperStar. Ďalší z dôvodov, prečo bolo fajn do SuperStar ísť. Zaistil vraj skoro všetky hlasy v Příbrame, ale na výhru to aj tak nestačilo,“ povedala začiatkom roka Elizabeth o priateľovi, futbalistovi Václavovi Černom (24). Aj keď dvojicu delila výrazná diaľka, nakoľko športovec kope za holandský klub FB Twente, o svoj vzťah sa spočiatku nebáli, čo bola zrejme chyba.

Po dvoch mesiacoch totiž vzťah speváčky stroskotal, čo potvrdila pre český portál Super.cz. „V minulosti som doplatila na to, že som sa ku všetkému vyjadrovala. Je to pre mňa ponaučenie,“ priznala Elizabeth, ktorá ľutuje, že okamžite potvrdila vzťah len krátko na to, ako vôbec začal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: super.cz | Foto: IG/superstarcs, elizabethkopecka

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...