25-ročné manželstvo známeho slovenského herca sa skončilo rozvodom a dvojica ide definitívne od seba. Obľúbená tvár seriálov sa už ukazuje na verejnosti so svojou mladšou priateľkou.

Herec z divadelných dosiek aj televíznych seriálov Peter Kočiš (52) oznámil koniec manželstva s Nelou (46) už v novembri 2017, no nikto netušil, kedy rozvod naozaj prebehne. Na verejnosť pritom unikli zábery, na ktorých sa vtedy ešte stále ženatý fešák dobre zabával v blízkej spoločnosti s neznámou blondínkou.

Ako sa ale neskôr ukázalo, neznáma žena sa volá Mirka (39) a pracuje v Divadle Nová Scéna ako tajomníčka. Dvojica sa pred verejnosťou schovávala, no od istého času je všetko inak a za veľkou zmenou je expresný rozvod manželov, ktorý prebehol už v júny: “Áno, je to pravda. S manželkou sme sa rozviedli koncom júna,” potvrdil Kočiš novinku pre Nový Čas. Manželia, ktorí spoločne vychovávali dcéry Sáru (14) a Terezu (18), už stihli vysporiadať aj majetkové pomery a predať spoločný mezonet. Sára navyše ostáva v opatere matky, no s hercom sa budú pravidelne vídať.

Luxusný byt,v ktorom žili roky ako rodina, sa napokon predal za peknú sumičku 295-tisíc eur a každý začal nový život po svojom. Kočiš si aktuálne vybavuje nové bývanie a zrejme si k sebe čoskoro nasťahuje aj novú priateľku z divadelného prostredia. S tou sa už navyše po rozvode vôbec neschovávajú a posledne sa v spoločnosti blonďavej Mirky objavil na premiére muzikálu Rasputin.

Kočiš sa po 25 rokoch manželstva s Nelou definitívne rozviedol
Hercova nová priateľka Mirka pracuje v divadle ako tajomníčka

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube