Presne 11 rokov spolu v manželskom zväzku zotrvali podnikateľ Fedor Flašík a europoslankyňa Monika Beňová. Ich manželstvo sa začalo rozpadávať už dávnejšie, no definitívne mu odzvonilo až teraz. Okolnosti rozvodu pritom neboli všedné!

Monika Beňová a Fedor Flašík dali poslednú bodku za svojím manželstvom po štyroch mesiacoch od toho, ako sa v ich slovníku prvýkrát začalo skloňovať slovo rozvod. Stalo sa tak po viacerých mesiacoch nezhôd medzi partnermi. Pár spolu pritom tvorili celých 11 rokov.

Monika Beňová a Fedor FlašíkMonika sa v rozhovore s novinármi vyjadrila, že so svojím čerstvo bývalým manželom sa bude stretávať vtedy, keď budú mať obidvaja pocit, že sa potrebujú pozhovárať, no rozvod určite oslavovať nebudú. Veľkou zaujímavosťou je, že na súde sa počas rozvodu neobjavil ani jeden z partnerov. Konanie totiž mali naplánované už dopredu a s rozvodom súhlasili obaja, takže ich účasť nebola nutná.

Beňová ďalej uviedla, že zatiaľ nerieši prípadné nové vzťahy vo svojom živote, no zároveň nepoprela, že by sa v budúcnosti mohla znovu vydať. V najbližších dňoch sa plánuje nasťahovať do svojho novo zrekonštruovaného domu, pričom Flašíkovi ostane byt na Palisádach. Svoje staronové priezvisko zatiaľ oficiálne nepoužíva, keďže o zmenu bude môcť požiadať až po uplynutí lehôt plynúcich z rozvodu.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Depositphotos.com