Presne 15. júna sa z prezidenta stal razom politik. Po inaugurácií Zuzany Čaputovej sa Kiska rozhodol tvrdo bojovať za svoju novozaloženú stranu ,,Za ľudí“, pričom sa objavuje v takmer každom kúte Slovenska. Zastavila ho však správa, ktorá ho natoľko zasiahla, že neváhal navštíviť lekára.

Bývalý prezident sa už počas prezidentských volieb netajil tým, že vstúpi do politiky. Začal sa viac angažovať v aktuálnych problémoch spoločnosti, pričom sa konečne mohol vyjadriť nehľadiac na svoje postavenie. Je tak viac ako zrejmé, že sa chce dostať na čelo vlády.

Kiska je však 56-ročný muž, ktorého nepríjemné správy môžu ovplyvniť viac ako sa zdá. Na verejnosť sa totiž dostala konverzácia Mariana Kočnera a Norberta Bödöra, v ktorej rozoberali políciu, Slovenskú informačnú službu, prokuratúru, a dokonca aj konkrétne prípady trestných činov.

Práve tento zverejnený rozhovor vyvolal u päťnásobného otca poriadne zdravotné problémy. ,,Je pravdou, že po tom, ako som sa dočítal o diskusii medzi Marianom Kočnerom a Norbertom Bödörom, tak sa mi trošku zvýšil tlak a bol som zo soboty na nedeľu na jednom lekárskom vyšetrení, ale bol som tam krátko a vrátil som sa domov,” priznala bývalá hlava štátu pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Andrej Kiska-Za ľudí, Pixabay