Exšéf NAKA vypovedal v kauze Judáš: ,,Hanbím sa,“ povedal novinárom!

Dátum:

Bernard Slobodník bol v minulosti šéfom Národnej jednotky finančnej polície, známej ako NAKA. Dnes bol opäť vypovedať, pričom ho spovedali vyšetrovatelia, ktorým kedysi velil. Obvinený muž je totiž zapletený do niekoľkých káuz.

Slobodník už viac ako rok nie je šéfom NAKA potom, čo sa jeho meno objavilo v šifrovanej aplikácií Threema. Išlo o rozhovor Mariana Kočnera a Norberta Bödöra. Bývalý funkcionár pred pár hodinami opäť vypovedal pred vyšetrovateľmi v kauze Judáš, v ktorej bol obvinený zosnulý policajný generál Milan Lučanský (†51).

Prišiel v sprievode svojho advokáta Daniela Lipšica, no pred novinármi sa väčšinou nevyjadroval. Tentokrát spravil bývalý člen elitného útvaru výnimku. ,,Je mi to ľuto a hanbím sa,“ povedal novinárom exšéf NAKA, ktorý zrejme svoje skutky oľutoval. Dlhé roky mal totiž byť súčasťou údajnej organizovanej skupiny.

Slobodník je zároveň dôležitým svedkom v kauze Očistec, kde usvedčil niekoľkých bývalých kolegov i samého seba z korupcie a ďalších trestných činov. Je tak viac ako pravdepodobné, že obvineného čaká mnoho výsluchov týkajúcich sa jeho pracovných aktivít.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: markiza.sk, FB/Milan Lučanský

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...