Bývalá hudobná hviezda Victoria Beckham (46) vypredávala štadióny po celom svete, keď patrila do nesmrteľného zoskupenia Spice Girls. Úspešná dievčenská formácia sa síce po zdrvujúcom rozpade opäť dala dokopy, avšak už bez legendárnej “Posh Spice”.

Pre tú je totiž okrem kariéry uznávanej módnej návrhárky najdôležitejšia predovšetkým rodina. A tá sa už onedlho rozrastie o ďalšieho člena! Kým Victoria a bývalý futbalista David Beckham (45) spravujú spoločné impérium, už 21 rokov sú z nich okrem iného aj hrdí rodičia. Okrem deväťročnej dcérky Harper majú troch synov Cruza (15), Romea (17) a Brooklyna (21), ktorý urobil rodičom nesmiernu radosť.

Jedna z najsúdržnejších šoubiznisových rodín sveta sa totiž už onedlho rozrastie, pričom sa z ikony módneho priemyslu stane svokra. Práve Brooklyn požiadal o ruku svoju krásnu priateľku Nicolu Peltz (25), ktorá sa okrem iného objavila vo filme Transformers: Zánik či seriáli Batesov motel. “Najvzrušujúcejšie správy!! Nemôžeme byť šťastnejší, že sa Brooklyn a Nicola budú brať! Prajem vám toľko lásky a celoživotného šťastia! Všetci vás tak veľmi milujeme,” nešetrila nadšením Victoria, pričom snímku so snúbenicou pridal aj samotný Brooklyn.

“Pred dvoma týždňami som požiadal svoju spriaznenú dušu, aby si ma vzala a povedala áno! Som najšťastnejší muž na svete. Sľubujem, že budem jedného dňa najlepším manželom a najlepším otcom. Milujem ťa, miláčik,” napísal krásne vyznanie budúcej manželke. Aj keď by sa mohlo zdať, že najstarší syn Beckhamovcov je na svadbu príliš mladý, so sľubom vernosti sa ponáhľali aj jeho rodičia, ktorý si povedali životné áno ešte v roku 1999. Nuž, a napriek turbulenciám, ktoré ustáli, sú spolu dodnes.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/brooklynbeckham, nicolaannepeltz, victoriabeckham