V jojkárskej relácii Bez servítky momentálne predvádza svoje kulinárske umenie pätica súťažiacich, ktorí okrem iného vyvolali aj poriadne divoké divácke ohlasy. Snáď najvýraznejšou vlnou kritiky si však prechádza mladý spevák David Key, ktorého vystupovanie nešetria stovky divákov programu.

Aktuálny týždeň v relácii Bez servítky je poriadne ostrý, pričom pred kamery sa po dlhom období vrátila Nora Kabrheľová, ktorá prišla súťažiť v spoločnosti kamaráta Davida. Ten v minulosti nahral skladby s Ondrejom Kandráčom, Gipsy Cave či Gizkou Oňovou, avšak výraznejší úspech pred jojkárskymi kamerami nezaznamenal.

Potom, čo neochutnal niektoré jedlá, sa spevák dostal do potyčky so súťažiacim Jozefom, ktorý mu ale na znak zmierenia podal ruku. Samotného Davida však malo nahnevať aj správanie sa Nory, ktorá mu mala podkopávať nohy a ignorovať fakt, že sú priatelia. „Spievať vie, ale spevák z neho nikdy nebude, lebo na to nemá…,“ povedala otvorene a odporučila mu, aby si radšej začal hľadať inú prácu.

Davidovi praskli nervy: Prezradil pozadie Bez servítky aj Norin honorár!

Bez ohľadu na ďalšie skutočnosti sa na blondiaka zniesla mimoriadna vlna kritiky, ktorou diváci nešetrili na sociálnych sieťach pod príspevkami televízie. “David by mal čo najskôr vo svojom živote nájsť pokoru, lebo chudák chlapec veľmi zle dopadne. Človek, ktorý sa povyšuje nad druhými, je sám ten maličký,” znejú slová istej Anny, kým ostatné reakcie boli prevažne tvrdšie.

“Ty trapko, si sa prišiel zviditeľniť, do očí bijúce si nevychovaný, netalentovaný, variť nevieš a súťaž je o varení. Len si sa strápnil a už neviem, čo si zač, keď tak na Teba pozerám.. ale to, aký si drzý a hlúpo vychovaný, je tá tvoja vizitka! Len hlúposť,” neštítila sa otvorenejších slov istá Eva, pričom sa pridáva ďalší komentujúci: “Pokora je to slovo, čo mu chýba. Naložili mu len tolko, koľko si prosil a veľmi ma prekvapuje, že od človeka ako pani Nora, čo každý čakal, že taaaato zas čo bude robiť, idú priame a presne pomenované vety! Raz darmo, učiť sa treba od starších a nie od dnešného hosťa.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Bez servitky, IG/tvjoj