Reality šou Farma 12 je plná zvratov a prekvapení, čoho svedkami budú v piatkovej epizóde všetci súťažiaci. Aj keď päť bojovníkov o výhru vo výške 75 000 € už z hry vypadlo v predchádzajúcich dueloch, dnes sa opäť stretne kompletná dvadsiatka zoči-voči, pričom v éteri zaznejú poriadne ostré slová.

Začiatkom augusta začala televízia Markíza vysielať dvanástu sériu reality šou Farma, kde sa proti sebe postavilo 10 dedinčanov a 10 mešťanov. Kým piati zo súťažiacich už z duelov vypadli, druhú šancu dostali vďaka novinke, tzv. Chalúpke, kde mohli okrem sledovania farmárov nastaviť svojim súperom zrkadlo. Kým Michal, Lukáš, Maja a Mário mali z tejto možnosti radosť, trpkú facku dostala od pohľadu na statok cez televíznu obrazovku temperamentná Nikol Fridrichová.

Na Farme sa totiž vášnivo zaplietla s 28-ročným čašníkom Heňom, pričom najbližšie mala ku kamarátke Rebeke. Nikol však po rozhodujúcom dueli ešte nestihla zatvoriť ani dvere a jej polovička strávila noc práve s recepčnou, ktorá sa neskôr obávala, že nosí pod srdcom dieťa. Po týždňoch čakania sa chalúpkári vrátili späť do arény, aby po napínavom dueli zabojovali o svoj vlastný návrat do hry.

Rozčarovaní dedinčania a mešťania neskrývali šok, nakoľko vypadnutí farmári nešetrili na adresu ostatných kritikou. Snáď najľadovejšiu sprchu si napokon odniesla práve Rebeka, pred ktorou si Nikol nedávala servítku pred ústa. S absolútnou rozvahou ju varovala pred tým, ako situácia na Farme vyzerá pred celým Slovenskom, pričom jej vytmavila prelietavosť pri partneroch. “Ja nemôžem ani vás nenávidieť, chápeš, vás bude nenávidieť polka Slovenska. Polka Slovenska vás bude nenávidieť. Každá jedna žena, ktorá bola podvedená či kamarátkou, či frajerom. Ty si si podkopala ortieľ,” nezdráhala sa Nikol.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/51bpsn

Zdroj: YouTube, Markiza.sk