Reality šou Farma sa dostala do svojho veľkolepého finále, ktoré na obrazovkách televízie Markíza vypukne už o pár hodín. V divákoch obľúbenej šou však ešte stále doznieva uplynulé semifinále, v ktorom traja muži vyradili z hry poslednú ženu Karin Dvořákovú.

Posledné vyraďovanie v šou, v ktorom každý hráč súťažil vyslovene sám za seba, priniesol množstvo zaujímavých momentov. Farmári proti sebe bojovali v rôznych disciplínach, pričom ako prvý sa do finále dostal Milan, ktorého nasledoval jeho verný priateľ Dominik. Posledný duel tak prebiehal výhradne medzi Karin a Petrom, ktorý sa v minulosti opakovane navážal do Martina Šmahela z dôvodu, že si do svojich súbojov vyberal v posledných dvoch výzvach ženy.

Božie mlyny však melú pomaly, ale isto, čo sa potvrdilo i v tomto prípade. Práve Peter sa totiž dostal do situácie, kedy ho od finále delila jedna úloha proti Karin, ktorá navyše súťažila s poranením. Blondínka nebola pre zranenie schopná súťažiť tak, aby sa jej podarilo postúpiť, čo Harezník odignoroval a bez obmedzení či prihliadaní na vlastné slová sa snažil postúpiť. Aj keď si Peter nevybral Karin do duelu sám, podľa fanúšikov šou tak či onak bojoval proti žene, ktorú bez pardonu poslal priamo domov. „Peter porazil v dueli ženu. On vlastne nie je žiadny chlap. Jeho vlastné slová,“ znie jeden z mnohých komentárov.

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube, Facebook/Farma