Azda neexistuje skalný fanúšik Farmy, ktorý by si nepamätal na extravagantného Romana Olacha. V siedmej sérii si od Rezu Giviliho vyslúžil prezývku “chalanbaba” a už vtedy sa viedli polemiky o jeho orientácii. Z toho, ako vyzerá dnes, ale padnete na zadok!

Počas siedmej série farmárskej reality šou sa pred kamerami zapísal nevšedným zjavom do povedomia divákov aj Roman Olach. Krehký blondín, ktorý prejavom pripomínal skôr jemnú ženu ako drsného chlapa, si od Rezu Giviliho vyslúžil prezývku “chalanbaba” a netajil sa ani svojou opačnou se*uálnou orientáciou.

Roman sa už vtedy pre Nový Čas narovinu rozhovoril o tom, že plánuje poriadne extrémnu zmenu zovňajšku: “Chcel by som podstúpiť aj hormonálnu liečbu. Odborníka už mám. Je to však v štádiu riešenia. Postupne by som chcel úplnú premenu,” prezrádza so slovami, že ako žena by sa rozhodne cítil šťastnejšie.

Hoci na jeho profile začali pribúdať fotky so zženštilým výzorom, na tvári exfarmára sa stále zreteľne objavovali aj mužské črty. Nevedno, aké zákroky a procedúry medzičasom Olach podstúpil, no jedno je isté. Na najnovších záberoch je z Romana poriadna ženská, v ktorej by ste niekdajšieho farmára hľadali len márne a hovorí si Romana. Veď posúďte sami. Rovnako šokujúcou premenou pritom prešiel aj superstarista Marcel Berky či superstaristka Lenka Kvaková, ktorá sa zmenila zo šedej myšky na poriadnu dračicu.

Roman počas Farmy

Roman na začiatku premeny

Romana dnes

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Tv Markíza