Aj keď sú už súťažiaci z reality šou Farma 10 dávno doma a v týchto dňoch si užívajú pohodlné postele či vytúženú sprchu, na televíznej obrazovke neustále bojujú o výhru vo výške 75 000 €. Medzi posledných celebritných súťažiacich momentálne patrí Ibi Maiga a Martin Šmahel, ktorý v uplynulej epizóde poriadne prekvapil všetkých divákov.

Reality šou Farma 10 je v aktuálnej sezóne absolútne odlišná ako tie predošlé, pričom medzi súťažiacimi „z ľudu“ sa tentokrát objavili i slovenské celebrity. Po vypadnutých Twiinskach, Silvii Šuvadovej, Robovi Miklovi, Katke Brychtovej zostali v hre ešte Ibi Maiga a Martin Šmahel, ktorý v týchto dňoch neprekvapil len divákov pri televíznych obrazovkách, ale aj svojich súperov.

36-ročný svalovec a bývalý manžel moderátorky Miriam Kalisovej, si totiž priamo na statku oholil svoje strnisko, pričom bez neho vyzerá ako celkom nový chlap. Muž roka 2008 sa premenil akoby šibnutím čarovného prútika na niekoho celkom iného, pričom Martina by ste v ňom hľadali na prvý, druhý a možno i tretí pohľad len márne. Ako sa vám páči fitnessák viac?

Martin Šmahel ako ho poznáte

Martin Šmahel dnes

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/farma2018_official, martinsmahel, markiza.sk