Hlavný vysielací čas patril uplynulú stredu na Markíze opäť mimoriadne obľúbenej šou Extrémne premeny, kde sa tentokrát predstavil sympatický hudobník Miroslav z Dobroče. 31-ročný otecko dvoch krásnych dievčat sa rozhodol pre radikálnu zmenu životného štýlu, vďaka čomu je dnes z neho nový človek.

Miroslav Budáč z okresu Lučenec je hrdým otcom Sabinky a Karinky, kvôli ktorým sa prihlásil do šou Extrémne premeny. Študent konzervatória a vyťažený muzikant pred televíznymi kamerami priznal, že nesprávny životný štýl sa pomaly začína prejavovať na jeho zdraví a kondícii, pričom už nestíha ani svojim rozkošným dcérkam. Odhodlaný zmeniť svoj svet od základov sa preto vložil do rúk Maroša Molnára a jeho tímu, pričom sa z neho stal doslova nový človek.

„Nemôžem sa na seba ani pozerať, je mi z toho zle, musím to zmeniť, lebo už sa nechcem takto vidieť v zrkadle!“

Počas úvodného váženia sa na monitore ukázalo neuveriteľných 138 kilogramov, s ktorými sa odhodlaný Miroslav rozhodol okamžite zatočiť. Ako priznal, na svoju premenu a cvičenie sa už tešil, pričom počas prvého tréningu prekonal doslova sám seba. Dodržiavanie stravy i cvičebného plánu prinášali zaslúžené ovocie a hudobník s nezameniteľným hlasom splnil všetky ciele bez najmenšieho zaváhania. Vďaka obdivuhodnej vytrvalosti a pevnej vôli sa mladý otecko stretol aj so svojim idolom Kulym z Desmodu, s ktorým si zaspieval hit Karola Duchoňa „V dolinách“.

Miroslav však počas premeny zažil aj najkrajší deň svojho života, kedy tesne po polročnom vážení povedal svoje životné „áno“ dlhoročnej partnerke Lucii. Práve tá mu spolu s najbližšou rodinou vytvorila fantastické zázemie pre naplnenie výziev, pričom šťastná manželka nešetrila hrdosťou a dojatím ani počas veľkolepého finále. Keď sa totiž spevák objavil na pódiu vedľa Maroša Molnára, mnohí nemohli uveriť vlastným očiam.

Po obéznom mužovi, ktorému sa počas jediného roka podarilo schudnúť neuveriteľných 56 kilogramov, totiž nebolo ani stopy. Zo sympatického otecka Mira sa stal nový človek a slzám dojatia sa neubránil ani samotný tréner Maroš. A ako napokon celkom zmenený spevák dodal, najdôležitejšia je pre neho rodina a dcéry, ktoré bude viesť ako správny otec nielen zdravým, ale aj aktívnym životným štýlom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvmarkizaofficial, Facebook