Cathy Fidler je trojnásobná mama, a dokonca sa už teší aj z vnúčaťa. Svojim vzhľadom však donedávna pripomínala dámu z 80-tych rokov milujúcu legendárny film “Flash Dance“. Jej dcéry sa už viac nemohli pozerať na jej zastaralý imidž, ktorý ju robil nielen staršou, ale na verejnosti prichádzali zo strany ľudí aj posmešky a ironické poznámky.

Cathy sa dlhé roky zaoberala predovšetkým výchovou svojich detí, ktorým venovala všetok voľný čas. Na seba a svoj vzhľad jednoducho nemyslela. Blížila sa však svadba jej syna a Kayla, najstaršia z detí, sa rozhodla prihlásiť svoju mamu od relácie, ktorá ľuďom kompletne zmení imidž aj šatník. Pre starostlivú ženu to bola fantastická príležitosť, aby sa konečne zbavila svojho starodávneho looku.

Sympatická blondínka sa nakoniec po dlhom prehováraní zo strany rodiny vložila do šikovných rúk odborníkov. Kaderníci a stylisti ju zbavili príšerných vlasov, naučili ju, ako sa jednoducho nalíčiť a kompletne jej vynovili šatník. Pred svojou dcérkou a publikom sa tak objavila absolútne iná osoba s veľkým úsmevom na tvári a dávno strateným sebavedomím.

Zdroj: YouTube  |  Foto: YouTube