Je tomu len zopár dní, čo celé Slovensko ostro sledovalo dianie okolo influencerky Zuzany Plačkovej, ktorá bola s manželom Reném obvinená z drogovej trestnej činnosti a z účasti v zločineckej skupine. Aktuálne je dvojica vyšetrovaná na slobode, pričom krátko po opustení súdu odcestovali na dovolenku.

Zuzana s manželom čelili v posledných týždňoch mimoriadnemu tlaku v dôsledku obvinenia z trestnej činnosti. Krátko po prepustení na slobodu sa dvojica začala sťahovať do rodinného domu neďaleko Bratislavy, a taktiež si zaobstarali domáceho miláčika. Tým sa stalo rozkošné mini prasiatko Tinky, ku ktorému Strauszovci plánujú aj druhé zvieratko.

Aktuálne sa však Zuzana nachádza na dovolenke v Dubaji, odkiaľ sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom na sociálnych sieťach. Zábery z horúcich pláží strieda reklama na kolagén, vďaka ktorému sa rodáčke z Čadce údajne podarilo za pár mesiacov schudnúť neuveriteľných 22 kilogramov. Ako tvrdí, mnohí fanúšikovia jej neverili, že pred časom výrazne pribrala, ale opak je pravdou.

,,Mám extrémne veľa správ od včera, že je to blbosť, že som schudla 22 kíl. Že nikdy som taká tlstá nebola. Že maximálne tak 8 kíl som mohla schudnúť. Tak ja mám fotku, ktorá bola fotená niekedy koncom apríla, kde som si fotila postavu, kedy som začala chudnúť,“ povedala vo videu. Zuzana zároveň zverejnila porovnávací záber z apríla a aktuálneho týždňa, kedy pôsobí výrazne útlejšie. ,,To ako budeš vyzerať je len a len na tebe! Nečakaj na zajtra, začni aj hneď!“ odkázala influencerka.

Zuzanu pred a po premene môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova