V Novom roku si chcela splniť predsavzatie, cieľom ktorého bol desaťdňový detox. No nie len taký obyčajný, tento bol celkom masaker. Žiadne jedlo, iba prírodný sirup. A čo sa stalo potom?

Dala sa na extrémy?

Onedlho však Zuzana priznala, že mučenie tela hladovkou psychicky nezvládla. Rozhodla sa preto na detox úplne vykašľať a namiesto toho začala naplno cvičiť.

No hrať sa so stravou napriek svojim slovám neprestala. Pred niekoľkými týždňami opäť zmenila stravovanie, následkom ktorého sa dostala do stavu ketózy (organizmus prijíma menej ako päťdesiat gramov sacharidov denne a využíva vlastný tuk). Vylúčila zo svojho jedálnička mlieko, múku, cukor a všetko ovocie i niektoré druhy zeleniny, ktoré ho obsahujú.

Drastická zmena, ale Plačková je zdá sa, podľa svojho vyhlásenia, spokojná: ,,Prvýkrát mi nechýba sladké, ani nič, čo je nezdravé, a cítim sa skvelo.“

schudnutá Zuzana Plačková

Výsledky sa museli dostaviť

Od Silvestra si známa čiernovláska prešla viacerými zmenami v jedálničku i životnom štýle, vďaka ktorým sa jej podarilo schudnúť štrnásť kíl. V súčasnosti svoje stravovanie konzultuje aj s odborníčkou – lekárkou. A aké rady by dala fanúšikom a zvedavcom?

„Nesedím doma na zadku a denne makám, hľadám spôsob, ako vyformovať svoju postavu či už zdravou stravou alebo cvičením či inými metódami!

Nepýtajte sa ma, čo jem, ako cvičím, pretože každý sme iný, a to, čo pomáha mne, nemusí tebe!“

[poll id=”75″]

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook.com