Uplynulú nedeľu bola na obrazovkách Markízy odvysielaná druhá epizóda finálových kôl šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde došlo k nečakanej udalosti. Vôbec po prvýkrát totiž vyznal súťažiaci lásku partnerke, ktorú priamo pred televíznymi kamerami požiadal o ruku!

Nedeľná epizóda šou Česko Slovensko hľadá Superstar bola plná emócii, o ktoré sa postaral súťažiaci Ladislav Hunka. Potom, čo dojal porotu svojim prevedením skladby All of Me, sa po hodnotení obrátil na ničnetušiacu partnerku Miriamu, ktorú šiel v prvom momente iba objať.

Situácia sa však nečakane zmenila na romantický film, keď začalo byť očividné, že Ladislav sa chystá priamo pred televíznymi kamerami na veľký životný krok! „Ja som veľmi rád, že situácia vznikla tak, že sú tu rodičia teda aj z Mirkinej strany, ďakujem aj mamine, že je tu a dúfam, že ma otec drží za pleco, aby som to bol schopný, ku*va, povedať,“ začal spevák s roztraseným hlasom v priamom prenose.

„Extrémne ťa milujem, bol to strašne ťažký rok, zažili sme si veľa, veľa sme sa naučili, myslím si, že prišiel čas, aby som to posunul niekam ďalej. Extrémne ťa milujem, Miriama Gašparíková, vezmeš si ma?“ opýtal sa Ladislav svojej polovičky, ktorá s nadšením súhlasila. Snúbenci si následne venovali sladký bozk za burácajúceho potlesku divákov i poroty, a aj keď napokon zo šou vypadol, ako tvrdí, najväčšie víťazstvo má práve vo svojej partnerke.

Zásnuby v priamom prenose si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.sk