Markizácka relácia Extrémne premeny dáva šancu obéznym ľuďom, aby zmenili svoj život od základov za pomoci Maroša Molnára a jeho tímu. 46-ročný profesionálny kondičný tréner si po spevákovi Miroslavovi Budáčovi či vizážistke Michaele Múckovej vybral do šou aj 30-ročného Tomáša Šotníka, ktorý však svoj reštart, žiaľ, do úspešného konca nedotiahol.

,,V premenách končíš. Už nebudeš ďalej pokračovať,“ zaznelo v závere uplynulej epizódy šou Extrémne premeny z úst Maroša Molnára. Sklamaný kondičný tréner adresoval tvrdé slová mladému mužovi, ktorého do relácie prihlásili kamarátky, avšak on mal za posledný rok viac výhovoriek ako odhodlania niečo zmeniť. Kým v úvode šou ukazovala Tomášovi ručička na váhe závratných 203 kilogramov, počas posledného váženia, kedy mladíka navštívil Maroš osobne doma, bol len o čosi ľahší.

Vášnivý milovník počítačových hier sám priznal ľútosť nad výsledkom, no napriek tomu s kilami navyše nezabojoval ani po vypnutí televíznych kamier. K danému kroku ho doposiaľ neprinútili ani nepríjemné prognózy lekárov, ktorí v prípade obézneho muža nešetria obavami. S odstupom času sa k premene Tomáša vyjadril aj samotný Maroš Molnár, ktorý aj napriek zlyhaniu aktéra šou Extrémne premeny k nemu pristupuje mimoriadne citlivo.

“Človek, keď chce uskutočniť ozajstnú premenu, musí vychádzať táto premena zo srdca, musí byť ten človek o tom presvedčený, že chce niečo urobiť a nieže musí. Tomáš asi nebol dostatočne presvedčený o tom, že chce zmeniť svoj život ani nedokázal ubrať z niektorých svojich vecí. Je mi veľmi ľúto, že sme sa museli predčasne rozlúčiť a nevidel som ho na galavečere zdvíhať tie ruky ako víťaza. Aj napriek tomu mu prajem veľa šťastia do života, pretože si ho zaslúži,” zhodnotil Molnár pre televíziu Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie články