Extrémny náklad domácej hviezdy: Manžel ju mal podviesť, ona ho zotrela!

Dátum:

Tesne pred Vianocami prekvapil jeden z najkrajších párov československého šoubiznisu nečakanou správou, že ich cesty sa po takmer ôsmich rokoch definitívne rozchádzajú. Taťána Gregor Brzobohatá však do vankúša rozhodne neplače a fanúšikov najnovšie pobavila vtipnými zábermi.

V roku 2006 vyhrala krásna Češka Tatáňa Kuchařová titul Miss World, pričom o sedem rokov neskôr oficiálne oznámila, že po jej boku stojí jeden z najžiadanejších mužov českého šoubiznisu. Modelka a multitalentovaný hudobník Ondřej Brzobohatý si následne v júli 2016 povedali svoje životné áno, no tesne pred uplynulými Vianocami zazvonil ich rozprávke zvonec.

Ako sa napokon ukázalo, Ondřej mal vymeniť bývalú Miss sveta za tanečnicu Zuzanu Pilnú, pričom k rozchodu malo dôjsť ešte v auguste. Aj keď by si mnohí mohli myslieť, že Taťána sa nedokáže vyrovnať s odlúčením od partnera, ku ktorému sa doposiaľ vyjadrovala diplomaticky, pred pár hodinami dokázala, že situáciu už berie s nadhľadom.

Na sociálnej sieti Instagram totiž len pred pár hodinami uverejnila dve fotografie, kde leží pod stenou plnou parožia s úsmevom na tvári. Blondínka k záberom napísala len stručné: „Iba?“ s emotikonom smajlíka, ktorému steká pot po čele. Práve týmto príspevkom s nadhľadom apelovala na skutočnosť, že jej manžel nasadil parohy, čo v prospech Taťány ocenilo množstvo jej fanúšikov.

„Tak teraz som si vás obľúbila!!! Takú srandu si zo seba môže urobiť len niekto, kto je skutočne silný! Moja krv, môj humor,“ odkázala modelke istá Bára, ku ktorej sa pridala aj ďalšia fanynka: „Táni, fandím vám. Mrzí ma, čo sa stalo, ale verte, že to tak malo byť. Ste mladá, krásna a nájdete si niekoho, kto si vás bude vážit omnoho viac. Váš budúci ex ma týmto veľmi sklamal. Prajem vám veľa šťastia.!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tatianagbrzobohata

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...