Ako sa zdá, Kataríne Knechtovej v poslednom období nejak nejde karta. Odkedy sa sympatická brunetka objavila v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, poslúcháči slovenskej popmusic sa do nej púšťajú z každej strany. Kým doposiaľ to bolo pre zmenu výzoru, pôsobenie v súťaži či vzťah s Petrom Borkovcom, tentokrát jej to spočítali za skladbu „V dolinách“.

Rádio Expres sa v predvianočný čas rozhodlo oživiť nesmrteľné hity legendárneho speváka Karola Duchoňa, ktorý zomrel vo veku 35 rokov na cirhózu pečene. Ikonu z Galanty si tentokrát uctila hudobníčka Katka Knechtová, pričom jej prevedenie dynamickej a oslavnej skladby “V dolinách“ sa, žiaľ, nestretlo s príliš pozitívnym ohlasom.

Po skupinách Kandráčovci, Desmod a Peter Bič Project, ktorých cover verzie vychválili poslucháči rádia do nebies, sa fanúšikovia tešili na ďalšie hudobné skvosty od Duchoňa v prevedení slovenských hviezd. Po zdrvujúcej kritike Adama Ďuricu a skladby „Mám ťa rád“ však fanúšikovia naložili aj Kataríne Knechtovej, ktorá sa chopila jedného z najväčších hitov obľúbeného speváka. Skladbu „V dolinách“ zaspievala v novej verzii, pričom poslucháčov, žiaľ, absolútne neoslnila. A aký je váš názor, páči sa vám?

Kritika poslúcháčov je doslova neúprosná!

Zdroj: Expres.sk | Video | Foto: YouTube