Reality šou Farma 11 aktuálne hostí posledných deviatich súťažiacich, pričom najvýraznejšie tváre aktuálnej série sú už dávno doma. Aj keď sa Mirka Csorbová (19) a Matej Jurkovič (41) zapísali do pamätí divákov predovšetkým svojim intímnym vzťahom a arogantným správaním, po vypnutí kamier rozdáva dvojica na sociálnej sieti úsmevy na všetky strany.

Ako sa zdá, Mirke a Matejovi pozornosť a svetlá reflektorov mimoriadne chýbajú, čo doháňajú najmä na sociálnej sieti Instagram. Práve tu sa pravidelne prihovárajú svojim fanúšikom prostredníctvom živého vysielanie, kde okrem odpovedí na položené otázky priamo komunikujú aj so svojimi sledovateľmi. Práve to sa im vypomstilo pri poslednom streame, keď sa spojili s istým mladým mužom.

Ten mal zo začiatku príhovor len k Matejovi, ktorého okamžite prekvapil verejnou výzvou na bitku. Keď do celej situácie zasiahla aj čiernovláska Mirka, adresoval jej šteklivé slová, ktoré by zamávali nejednou mladou ženou. Pred očami verejnosti ju obvinil z alkoholizmu a intímností “za pár centov”. Po týchto slovách spojenie s mužom prerušila a opustila miestnosť s telefónom v ruke, kde len nechápavo krútila hlavou. Celý náklad si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: Instagram/Matej.jurkovic.official, farma.markiza, YouTube