Markizácke Teleráno patrí k najobľúbenejším reláciám televíznej obrazovky, pričom denne sa pri nej prebúdza množstvo Slovákov. Kým iní možno potrebujú k otvoreniu očí poriadnu dávku silnej kávy, moderátorom včerajšieho vysielania stačil pohľad na jedinú snímku!

Je tomu len zopár dní, čo sa verejnosť dozvedela o zásnubách moderátorky Jasminy Alagič a rapera Patrika Vrbovského. Snímku šťastných snúbencov zverejnil na sociálnej sieti Instagram samotný Rytmus, pričom fotku doplnil o šťavnatý text venovaný všetkým tým, ktorí by ju chceli zdieľať či šíriť ďalej.

Ako to už býva zvykom, príjememnú správu zo sveta šoubiznisu okamžite prebrali všetky médiá, vrátane markizáckeho Telerána, pričom niektoré si popisok v zábere, žiaľ, nevšimli. Touto chybou sa do živého vysielania dostal text obohatený o vulgarizmus, ktorý moderátori Adriana Poláková a Daro Richter predýchavali len ťažko. “Nekradnite mi fotky pre vaše plytké články, vy ko**tkovci,” zaznelo v rannom vysielaní.

Rytmus, ktorý je povestný svojimi bezprostrednými reakciami, si výrazy moderátorov doslova užil a na Instagrame neváhal vysmiať ich začervenané tváre. Smiechu sa však nevedeli zdržať ani ďalšie osobnosti slovenského šoubiznisu, ktoré sa pod príspevkom rovnako nezdržali výsmechu.

Reakcia Rytmusa na odvysielanie informácie o jeho zásnubách

Dlho na seba nenechali čakať ani reakcie ďalších známych osobností!

Zdroj: Instagram/RytmusKing, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)