Miroslava Fabušová, dobrá kamarátka predsedu parlamentu Borisa Kollára, momentálne prežíva búrlivé obdobie, ktoré zaklincovala 21. februára, kedy bola prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Pred pár hodinami si vypočula svoj trest, v dôsledku čoho sa rozhodla prehovoriť.  

Bývalá misska sa dostala opäť do povedomia ľudí na konci októbra minulého roka, keď sa nachádzala vo vládnej limuzíne s Borisom Kollárom, ktorá havarovala. Tesne po autonehode prišlo k sledu nepríjemných udalostí v podobe bolestivého potratu, napadnutia zo strany neznámeho muža a najnovšie šoférovala pod vplyvom alkoholu.

Aj napriek tomu, že nafúkala zarážajúcich 1,33 promile, novinárom tvrdila, že išlo iba zostatkový alkohol. Pred pár hodinami si vypočula trest za svoje bezohľadné správanie a následne sa vyjadrila aj na sociálnej sieti, kde chcela nezodpovedné konanie vysvetliť. „Dali sme si s kamoškou v sobotu vínko a bol to koniec negatívnych situácií. Od nedele sme plánovali detox a zdravý životný štýl. Stalo sa, mrzí ma to a bola to, dúfam, skutočne posledná bodka za chybami, ktoré som spravila, alebo sa udiali negatívne veci v mojom živote, aj tie, ktoré som nespôsobila ja sama. Posledný výkričník. Snáď,“ napísala Fabušová.

Miroslava je vďačná, že nikomu neblížila, pričom sa rozhodla na sebe pracovať, a dokonca má nové poslanie. ,,Svoju energiu som sa rozhodla venovať chorým a budem na sebe pracovať, aby som mohla pomáhať druhým. Tak mi prepáčte, alebo aspoň skúste pochopiť, lebo každý z nás sa môže ocitnúť v podobnej situácii a určite hrdá na seba nie som. Všetkým posielam pozitívnu energiu. Buďte silní, nedajte sa zlomiť životom,” odkázala Slovákom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mirkafabus  |  Foto: IG/mirkafabus, markiza.sk