Miroslava Fabušová (38) po nehode v Kollárovej limuzíne skončila v nemocnici. Kým predseda parlamentu musel nosiť na hlave dlhé týždne kovovú konštrukciu, misska je nútená mať na krku golier. Teraz prezradila aj ďalšiu šokujúcu pravdu o dieťati.

Kráska sa najprv k nehode a okolnostiam vyjadrovať príliš nechcela, no napokon sa priznala, že sú s Borisom kamaráti, a keďže jej navrhol pomoc, prijala ju. Samotný politik sa len nedávno zbavil kovového kolosu okolo svojej hlavy. Misska Fabušová sa však zverila aj so smutnou pravdou.

V minulosti totiž prišla o vytúžené bábätko, hoci poprela, že by niekedy čakala dieťa s multioteckom. Rovnako tieto slová vyvrátila aj v najnovšom úprimnom rozhovore, pričom fakty potvrdzuje i samotný Kollár: “Nie, nie je to pravda, so mnou dieťa nečakala. A túto fabuláciu kategoricky odmietam. Mirka má svojho priateľa,” uviedol pre Plusku.

Tmavovláska ale dodala, že o bábätko neprišla len jedenkrát: “Za mojich 38 rokov som o bábätko prišla už viackrát. Pri prvom raze pochybili lekári, neodsledovali krvnú skupinu, druhýkrát zomrelo samé v brušku a tretíkrát podobne,” priznala skľučujúcu pravdu. Je však téma, o ktorej sa rozprávať odmieta. Na otázku, či o dieťa prišla práve po nehode v limuzíne, odvetila vyhýbavo: “Nebudem sa k tomu vyjadrovať. Pre ženu, ktorá túži odjakživa po dieťati, je to citlivá téma,” priznáva s nádejou, že sa raz stane mamou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/mirkafabus, FB/Sme rodina