Koncom marca sa konal v Los Angeles 94. ročník odovzdávania Oscarov, pričom víťazi ako takí ostali v absolútnom tieni ostatných udalostí. Moderátor Chris Rock si totiž robil nemiestne žarty z účesu Jady Pinkett-Smith, manželky Willa Smitha, ktorý mu za drzé slová uštedril jednu výchovnú facku.

K šokujúcemu incidentu došlo priamo pred kamerami, kým na reakciu hollywoodskeho herca sa prizeral celý svet. Aj keď sa spočiatku Smithovci na narážkach Rocka zasmiali, zvrat prišiel v momente, kedy sa moderátor obul do vlasov Jady. Herečkin zostrih prirovnal k Demi Moore vo filme G. I. Jane, pričom má trpieť alopéciou. „Neber si meno mojej ženy do tej svojej zas*atej huby!“ kričal Will a následne podišiel k Chrisovi, ktorý od neho dostal svižnú facku.

S odstupom času zverejnil oscarový herec na YouTube šesťminútové video, v ktorom sa za útok ospravedlnil nielen moderátorovi, ale aj jeho rodine. “Moje správanie bolo neprijateľné. A som tu pre teba kedykoľvek, keď budeš pripravený sa o tom porozprávať,“ uviedol Will vo videu a pokračoval.

„Chcem sa ospravedlniť aj Chrisovej matke. Nemyslel som v tom momente, koľkým ľuďom som ublížil. Chcem sa preto ospravedlniť Chrisovej matke, celej Chrisovej rodine, osobitne Tonymu Rockovi. Mali sme skvelý vzťah. Viete, Tony bol môj chlapík. Už sa to pravdepodobne nedá napraviť,“ pokračoval herec s vysvetľovaním a analyzovaním celej situácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube