Uplynulú stredu šokoval všetkých fanúšikov reality šou Farma 11 incident, po ktorom bol zo statku okamžite vyradený jeden z najväčších favoritov aktuálneho ročníka. Matej Jurkovič (41), ktorý sa zdal byť neporaziteľný, vošiel do otvoreného konfliktu s doposiaľ neznámym súťažiacim, pričom ten mal skončiť na následky zranení v nemocnici.

Je tomu len zopár dní, čo divákov reality šou Farma šokoval fyzický útok Mateja Jurkoviča na jedného zo svojich súperov. Aj keď sa Markíza od komentovania celej situácie momentálne dištancuje a bližšie informácie ohľadom nepríjemnosti neposkytuje, mnohí diváci sa domnievajú, že lifestyle couch mal zaúťočiť buď na spoluhráča Rastislava Mojseja (40) alebo Gabriela Sedláčka (23). Obaja muži mu boli počas uplynulých epizód nesympatickí, pričom Sedláčkovi (23) sa otvorene vyhrážal aj pred televíznymi kamerami.

V reality šou Farma prišlo k agresívnemu výpadu jedného z účastníkov, Mateja Jurkoviča, voči ďalšiemu z účastníkov tohto programu. V dôsledku násilného chovania skončil poškodený súťažiaci v nemocnici a musel ho ošetriť zdravotnícky personál. TV Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu sútažiaceho, Mateja Jurkoviča, z reality šou Farma,” znie jediné vyjadrenie z Markízy, ktoré bolo zverejnené uplynulý týždeň.

Po vyradení sa však s agresívnym farmárom nemali problém stretnúť vypadnutí súťažiaci, s ktorými dokonca natočil zopár krátkych videí. V nich sa s Majkym vysmieva z celého incidentu, pričom ako porazený končí práve Matej. Zatiaľ nevedno, čo presne sa pred televíznymi kamerami odohralo, no televízia Markíza práve v tom čase avizovala, že sa na statku odohrá romantická svadba.

Svoj názor na predmetné prezradil aj YouTuber Ondrej z Trenčína, s ktorým sa stotožňuje množstvo divákov. „Farmu si v ten večer pozrelo viac ako 400 tisíc ľudí,” uviedol, pričom štatistiky hovoria, že šlo o fanúšikov programu od alarmujúcich 12 rokov. „To, že tam niekto niekomu dal reálne po hube, zvýšilo tú sledovanosť na trojnásobok,“ polemizuje bez servítky, pričom nevynecháva ani zamyslenie sa nad celým postupom produkcie ohľadom výroby reality šou. Súhlasíte s ním aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

>>> VIDEO NÁJDETE TU <<<

Zdroj: YouTube/Ondrej z Trenčína